Trigeo - Oszczędne ogrzewanie Warszawa – Nadarzyn

Pompy ciepła Warszawa - gruntowe i powietrzne
zadwoń: +48 883 368 280 | napisz: biuro@oszczednegrzanie.pl

Systemy rekuperacyjne (rekuperacja) to obecnie najnowocześniejsze technologicznie rozwiązania w zakresie systemów komfortowej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Rekuperacja szczególnie dobrze sprawdza się w połączeniu z ogrzewaniem opartym na bazie pomp ciepła. Rekuperacja zapewnia swoim użytkownikom znaczne oszczędności związane z odzyskiem energii grzewczej, stały dopływ świeżego powietrza we wszystkich pomieszczeniach bez konieczności standardowego „wietrzenia”, filtracje i eliminacje wszelkiego rodzaju pyłów, alergenów, wilgoci, nieprzyjemnych zapachów, jak również zapobieganie powstawaniu grzybów i pleśni w pomieszczeniach użytkowych.

Znacznie poprawiają stan zdrowotny oraz samopoczucie swoich użytkowników poprzez stałą regulację natężenia CO2 w pomieszczeniach, w których się oni znajdują. Bez problemu możemy łączyć je z wszelkiego rodzaju układami chłodniczymi bądź klimatyzacyjnymi, takimi jak na przykład Gruntowy Wymiennik Ciepła. Rozwiązania oparte na rekuperatorach w szczególności dedykowane są dla obiektów będących na etapie realizacyjnym, jednak szeroka gama schematów wentylacyjnych uwzględnia również montaż w budynkach oddanych wcześniej do użytku.

Rekuperacja pozwala również na znaczne obniżenie rachunków za prąd, które rocznie generuje instalacja pompy ciepła.

---

Frazy kluczowe: rekuperacja, systemy rekuperacyjne, system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, pompy ciepła, rekuperacja + pompa ciepła, regulacja natężenia CO2. Oszczędności na prądzię dzięki rekuperacji. Doradztwo i montaż rekuperacja Mazowieckie, Warszawa i okolice.

Powrót

TRIGEO POMPY CIEPŁA Warszawa – Nadarzyn


Pompy ciepła Warszawa | Odwierty Warszawa | Rekuperacja Warszawa
Fotowoltaika Warszawa | Usługi hydrauliczne Warszawa