Trigeo - Oszczędne ogrzewanie Warszawa – Nadarzyn

Pompy ciepła Warszawa - gruntowe i powietrzne
zadwoń: +48 883 368 280 | napisz: biuro@oszczednegrzanie.pl
Pompy ciepła Warszawa

Pompy ciepła rewolucjonizują rozwijający się dynamicznie rynek odnawialnych źródeł energii w Unii Europejskiej. Ekonomiści i specjaliści uważają, że są one głównym produktem OZE zmieniającym pejzaż energetyczny w naszym kraju.

Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, które zapewniają ich użytkownikom ciepłą wodę użytkową oraz ogrzewanie dzięki wykorzystaniu energii atmosferycznej lub geotermalnej.

Pompy ciepła to ekologiczne urządzenia grzewcze, które działają i produkują energię dzięki  zmianom w stanie skupienia czynnika roboczego - woda, powietrze - krążącego w obiegu zamkniętym

Ich dużą przewagą nad pozostałymi urządzeniami wykorzystującymi źródła OZE jest niezależna wydajność pracy od warunków pogodowych (w przypadku pomp gruntowych) oraz od cykli dobowych i rocznych (w przypadku pomp gruntowych i powietrznych).

Nie wymagają wspomagania dodatkowym źródłem ciepła (pracują w pełni samodzielnie zapewniając do 98 % całkowitego zapotrzebowania energetycznego budynku) oraz gwarantują długofalowy charakter oszczędności wynikający z wieloletniego okresu ich użytkowania (nawet do 25 lat).

W ankietach przeprowadzonych wśród klientów, którzy zakupili pompy ciepła i używali ich przez co najmniej kilka lat podkreśla się, że za ich wyborem jako źródłem ogrzewania przemawiają następujące argumenty:  

  • niskie, a nawet bardzo niskie koszty eksploatacyjne
  • bezemisyjny proces wytwarzania energii cieplnej
  • wielofunkcyjność (produkcja ciepłej wody użytkowe grzanie, chłodzenie)
  • bezobsługowy proces wytwarzania energii cieplnej (pełna automatyzacja)
  • wykorzystywanie naturalnej energii zgromadzonej w powietrzu, gruncie, wodzie

Doradzamy w wyborze oraz montujemy Pompy ciepła na terenie Warszawy i na obszarze całego województwa mazowieckiego. Obsługujemy Klientów z całej Polski.

Wybierz rodzaj pompy ciepła


Frazy kluczowe: pompy ciepła, pompa ciepła, pompy ciepła Warszawa, gruntowe pompy ciepła, powietrzne pompy ciepła, ekologiczne rozwiązania, ogrzewanie, OZE, odnawialne źródła energii, oszczędne ogrzewanie, ogrzewanie pompą ciepłą Warszawa, oszczędne ogrzewanie domu, niskie koszta ogrzewania.

Powrót

TRIGEO POMPY CIEPŁA Warszawa – Nadarzyn


Pompy ciepła Warszawa | Odwierty Warszawa | Rekuperacja Warszawa
Fotowoltaika Warszawa | Usługi hydrauliczne Warszawa