Trigeo - Oszczędne ogrzewanie Warszawa – Nadarzyn

Pompy ciepła Warszawa - gruntowe i powietrzne
zadwoń: +48 883 368 280 | napisz: biuro@oszczednegrzanie.pl

Poznaj nas
Poznaj Nas Trigeo 6
Poznaj nas
Poznaj nas
Poznaj Nas Trigeo 5
Poznaj nas
Poznaj Nas Trigeo 7
Poznaj Nas Trigeo 8


Trigeo to dynamicznie rozwijającą się firma, oferująca produkty oparte na ekologicznych i oszczędnych rozwiązaniach wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Misją naszej firmy jest umiejętne rozpowszechnianie najnowocześniejszych technologii wykorzystujących źródła OZE w Polsce oraz zapewnianie naszym odbiorcom możliwie maksymalnie fachowych oraz rzetelnych usług związanych z doradztwem, projektowaniem, wykonawstwem oraz obsługą wszystkich promowanych przez nas rozwiązań. Każdy nasz klient po zamknięciu etapu realizacji może cieszyć się najdłuższym na rynku, 5 letnim okresem rękojmi oraz liczyć na nasze pełne wsparcie podczas całkowitego okresu eksploatacji dostarczanych przez nas urządzeń.

Firma Trigeo specjalizuje się głównie w technologii opartej na pompach ciepła oraz odwiertach geologicznych i są one naszym sztandarowym produktem, jednak wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów w swojej ofercie posiadamy również rozwiązania oparte na rekuperacji (mechanicznej wentylacji), ogniwach fotowoltaicznych, kolektorach słonecznych oraz kotłach kondensacyjnych i biomasowych.

Stale pracujemy nad zapewnianiem naszym klientom coraz to wyższych standardów dostarczanych przez nas usług, co zaowocowało stworzeniem kadry pracowniczej złożonej z doświadczonych doradców handlowych, projektantów oraz monterów. Jako jedna z nielicznych firm w naszej branży nie korzystamy z ekip podwykonawczych. Wszystkie prace realizacyjne są wykonywane i nadzorowane tylko i wyłącznie przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu możemy być pewni, że nasi klienci otrzymują pewną i w 100% fachową usługę.

Zapraszamy do zapoznania się z technologią, której nowoczesny i ekologiczny charakter jest nie tylko gwarancją oszczędności i długowieczności. Odnawialne źródła energii oraz umiejętne ich eksploatowanie pomagają również chronić nasze środowisko. Ufamy, że łącząc przyjemne z pożytecznym, przyczynimy się także do zwiększenia długowieczności naszej planety.

Zapraszamy do współpracy
Zespół firmy Trigeo

Powrót

TRIGEO POMPY CIEPŁA Warszawa – Nadarzyn


Pompy ciepła Warszawa | Odwierty Warszawa | Rekuperacja Warszawa
Fotowoltaika Warszawa | Usługi hydrauliczne Warszawa